Jakie zabawki są najodpowiedniejsze dla twojego psa?


Wybór zabawki dla pupila.

Zabawy z czworonogiem jest niezwykłą okazją, żeby spożytkować wigor swojego pupila, jednocześnie budować zaufanie. Regularne gry wpływają pozytywnie na zdrowie psa, tak jak i sprawiają frajdę właścicielowi. Zabawy dobrze jest urozmaicać używając zabawek dla psów. Na rynku znajdziemy wiele rozmaitych rodzajów zabawek dla psów, ale w jaki sposób wybrać tą odpowiednią?

Piłki dla psa.

Ukochaną zabawką wszystkich czworonogów jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę znajdziemy we wszystkich sklepów zoologicznych w zróżnicowanych wielkościach, odpowiednich do potrzeb naszego psa. Piłki dla psów produkowane są z szeregu materiałów, są piłki z gumy, materiałowe lub plastikowe. Dokonując wyboru piłki dla psa trzeba wziąć pod uwagę na jej wielkość. Rozmiary piłek dla psów są stałe, jednak musimy myśleć o prawdopodobieństwie zadławienia się podczas zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa jest zbyt mała. Decydując się na nową piłkę pamiętajmy o bezpieczeństwie naszych zwierząt. Jest to niezwykle istotne, gdy jesteśmy właścicielami małych odmian psów, jak pudle albo yorki, którym dobieramy niestandardowe wielkości piłek.

Frisbee dla psa.

Gdy chcielibyśmy pobawić się z psem na świeżym powietrzu świetnym wyborem jest frisbee dla psa. Ciężko odnaleźć zwierzaka, który nie zakocha się w tej zabawce. Frisbee dla psa dużo lepiej używać na otwartym terenie, jak łąka, park czy ogród, gdzie pupil będzie mógł rozpędzenia się. Jeśli pies wie jak aportować, powinniśmy wybrać frisbee dla psa o odpowiedniej wielkości, żeby psu wygodnie było trzymać przedmiot w zębach. Frisbee dla psa nie może być zbyt twarde, gdyż istnieje ryzyko niezamierzonego uderzenia zwierzęcia frisbee w czasie zabawy, dlatego w celu ustrzeżenie się bolesnych wypadków szukajmy frisbee elastycznych. Zabawa z frisbee może być ekscytującą postacią aktywności fizycznej, a jak wiadomo w zdrowym ciele, zdrowy duch!

sklep zoologiczny kraków https://www.krakvet.pl/